ویزای کار

ویزای کار فرانسه 2019

ویزای کار فرانسه از جهات مختلفی قابل بررسی است که مهمترین و اصلی ترین نکات آن در این مقاله گفته خواهد شد. مهاجرت به کشور فرانسه از روش روادیدِ کار فرانسه یک کدام از خط مش های ورود به کشور فرانسه و دریافت اقامت این مرز و بوم است. موقعیت دریافت ویزای شغلی فرانسه، انواع  ویزای شغلی فرانسه، فرآیند و مدارک واجب برای ویزای شغلی فرانسه درین مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. دریافت ویزای شغلی فرانسه امری حقوقی است که بایستی روند رسمی و حقوقی آن طی گردد. اگر  قصد به دست آوردن اقامت فرانسه از روش ویزای شغلی فرانسه را دارید مطالعه این مقاله به شما پیشنهاد می شود.

 

ویزای کاری فرانسه و شرایط عمومی کار در فرانسه

تمام اتباع خارجی که وارد محدوده فرانسه می‌شوند بایستی بتوانند درمرز سندهای دارای ارتباط به انگیزه اقامت، معیشت و موقعیت اقامت را ارائه دهند. به عنوان یک قاعده بجز مواردی که استثنا است در همه مورد های دیگر داشتن روادید الزامیست و می بایست تمام مدارک و اوراق ضروری تحویل داده شود. چنانچه شما یک شهروند اروپایی یا این که EEA می باشد نیازی به دریافت ویزای کاری فرانسه ندارید.

شهروندان غیر اتحادیه اروپا بایستی جواز اشتغال به در فرانسه را داشته باشند، ولی در‌صورتی‌که به همراه خانواده برای انجام کار خاصی با مهارت تخصصی به فرانسه می‌روید امکان دریافت ویزا وجود دارد.

به این ترتیب بایستی توجه نمائید که بعد از ورود به خاک فرانسه , صاحب ویزای شغلی فرانسه نمی تواند و اجازه ندارد ویزای خویش را تغییر دهد . علاوه بر این انجام فعالیت به عنوان فرد شاغل نیازمند مراحل خاصی بوده که نیاز به دریافت مجوز کار قبل از دریافت ویزای کار فرانسه می باشد و با توجه به شهرهای مختلف فرانسه قوانین متعددی دارد و فرد متقاضی ویزای کار فرانسه در خارج از خاک کشور فرانسه باید به موقعیت جغرافیایی مقصد و جزییات سفر خود نیز اشاره نماید.

پاسپورت فرد متقاضی هم باید از اعتبار کافی جهت پوشش اقامت در منطقه شنگن را داشته باشد. زیرا قوانین حاکم در خاک فرانسه پاسپورت دیپلماتیک یا خدماتی و… متفاوت است. گذرنامه شما نیز می بایست از اعتبار کافی جهت پوشش اقامت در ناحیه شنگن را داشته باشد.

برای اقامت کمتر یا این که معادل ۹۰ روز , روادیدِ شنگن شامل اقامت کوتاه مدت است.

برای اقامت بیشتر از ۹۰ روز، روادیدِ درخواستی روادیدِ اقامت بلند مدت بوده که بسته به زمان و زمان و دلایل ارائه شده توسط فرد داده می شود.

 

ویزای کاری فرانسه 180 روزه

باید گفت درباره با شرایط و مدارک مورد نیاز ویزای شغلی فرانسه اقامت کوتاه بازه شنگن ۹۰ روز است و در هر بازه زمانی ۱۸۰ روزه به اشکال گوناگون میتواند صادر شود . به عنوان مثال روادیدِ کوتاه بازه زمانی توریسم، مهاجرت تجاری، دیدار خانواده، زمان یاد گرفتن در بازه زمانی کوتاه مدت، شغل ها فعالیت و شرکت کردن به دست آوردن مجوز فعالیت موقت ( هنرمندان، ورزشکاران کمپانی کننده در مسابقات قهرمانی و… یا درخواست روادیدِ مسافرت) ویزای اقامت طولانی مدت زمانی صادر می شود که طول اقامت بیشتر از ۹۰ روز باشد.

روادیدِ بلند دوران می تواند به یکی دلایل، تحصیلی، فعالیت و پیوستن به خانواده صادر شود. دارندگان روادیدِ بلند برهه زمانی ceseda ofii می بایست با R311 _ 3 وارد شوند.

 

ویزای کار فرانسه و انواع آن

  • متقاضیانی که پیشنهاد کاری از کارفرما دارند.

یکی از انواع ویزای کار فرانسه برای اشخاصی اعمال می شود که پیشنهاد کاری دارند که از طریق ویزای نیروی زبده کاری وارد کشور فرانسه می شوند.

  • متقاضیانی که پیشنهاد کاری از کارفرما  ندارند

نوع دیگر ویزای کار برای افرادی ایجاد می شود که پیشنهاد کاری از جایی ندارند و در صورت امکان از روش ویزای جستجوی کار وارد کشور فرانسه می شوند.

 

ویزای کار فرانسه و فرایند اخذ آن

فرم درخواست ویزا را از اینترنت دانلود نمایید، چک لیست را تکمیل و مدارک را نت برداری کرده و پس از آن  ۳ ماه قبل از سفر یک قرار ملاقات از سفارت فرانسه باید رزرو شود. برای ویزای کار فرانسه یک درخواست به ایمیل appointmetfrance@vfshelpline.com با جزییاتی که در ادامه می آید ارسال نمایید: نام کامل، شماره پاسپورت، تاریخ تولد، انقضا گذرنامه، ملیت، جنسیت، تاریخ خروج، شماره تماس موبایل، آدرس ایمیل درخواست کننده برای دریافت و پرینت تایید قرار ملاقات.

پس از این مرحله به مرکز درخواست ویزا مراجعه کرده و به پیشخوان مراجعه می کنید و نام خود را به افسر پذیرش اعلام نمایید. سپس هزینه های سفارت از شما اخذ و از شما عکس گرفته می شود و در آخر انگشت نگاری انجام شده و مراحل پایان می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 10 =