در این مقاله می خواهیم به موضوع خرید خانه در کانادا بپردازیم پس اگر قصد مهاجرت و خرید خانه دراین کشور را دارید با ما همراه باشید.

کسانی که تجربه زندگی در ریچموند هیل را دارند، تحت  تأثیر جذابیت بصری، تاریخ غنی، رستوران‌های متعدد در فضای باز ، ماهیگیری و غذاهای دریایی عالی محلی این شهر قرار می‌گیرند. همین امکانات یک زندگی آرام و مسالمت‌آمیز در این شهر بوده که متقاضیان مهاجرت تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری را به سمت این شهر سوق داده است.ما در این مقاله به نحوه ی خرید خانه در کانادا اشاره می کنیم.

ریچموند هیل کجاست

ریچموند هیل شهری واقع در استان انتاریو کانادا است. شهر ریچموند هیل در نزدیکی مرکز این استان یعنی شهر یورک واقع شده است که بیست و هشتمین شهر پرجمعیت کاندا ممحسوب می‌شود.

در سال ۱۹۹۰ ریچموند هیل هنوز دهکده‌ای بیش نبود. این دهکده به علت موقعیت استراتژیک عالی و آب و هوای خوبش بسیار مورد توجه ملاکان و افراد مختلف قرار گرفت. و به نوعی رقابت بر سر خرید خانه در ریچموند هیل کانادا به حدی بالا گرفت که در سل ۱۹۶۷ قیمت خانه‌های این منطقه از قیمت خانه‌های شهر تورنتو کانادا بالاتر شد. و پیشرفت روز افزون و بزرگ‌تر شدن ریچموند هیل موجب شد در سال 2019 موقعیت آن از دهکده به شهر ارتقا یافت.

شهر ریچموند هیل یک شهر مرفه نشین است به طوریکه اکثر خانواده‌ها در آمدی بالای 70هزار دلار در سال دارند.

قیمت خانه در ریچموند هیل

درست است که تقاضای خرید خانه در ریچموندهیل به علت سکوت آرامش، هوای خوب و دسترسی عالی به شهرهای مهم، بالا است. و این قضیه ممکن است قیمت خرید خانه در ریچموند هیل را افزایش دهد، اما به جرأت می‌توان گفت قیمت خانه در ریچموند هیل قطعا جزو گرانترین محله‌های کانادا به حساب نمی‌آید.

اما طبق گزارشی که در سال ۲۰۱۹ گرفته شد، قیمت خرید خانه در ریچموند هیل کانادا از ونوکور کانادا که جزو محله‌های گران قیمت و لاکچری کانادا به حساب می آید نیز بیشتر شده است. و این همان افزایش تقاضای بازار است.

توجه
با اینهمه افزایش قیمت خانه در ریچموند هیل، باز هم همیشه راهی برای پیدا کردن خانه‌های مناسب در این شهر نیز وجود دارد. متوسط قیمت در کانادا در حال حاضر 480،743 دلار است ، مبلغی که از منطقه ای به منطقه دیگر تغییر می‌کند. مثلا در تورنتو، که قیمت خانه به طور سرسام آوری بالاست، این مبلغ به ۲۰۰۰ دلار می‌رسد. ​

معرفی سایت خرید خانه در کانادا

یکی از معروف ترین ومعتبر ترین سایت های خرید خانه در کانادا سایت زیلو است. که با توجه به بودجه و محله ای که به دنبال زندگی و خرید خانه در کانادا هستید می تواند به شما کمک کند

قوانین خرید خانه

اگر مدتی در کانادا زندگی کرده باشید ولی ویزای دائم کانادا را نداشته باشید، می‌توانید هنگام بازگشت به کشور خودتان، خانه‌ای که در کانادا داشتید را نگه دارید. یعنی برای صاحب یک خانه در کانادا بودن نیاز به ویزای دائم این کشور ندارد.

s

نکات خرید خانه

اگر برای اولین بار است که می‌خواهید در کانادا خانه بخرید، تنها توجه به قیمت کافی نیست. عواملی چون امکانات تحصیلی برای فرزندان، فرصت های شغلی و امکانات رفاهی لازم نیز لازم و ضروریست.

مالیات خرید خانه

خرید خانه برای خارجیان نیز همان قوانین مالیاتی کانادا را در پی دارد.برای رهن خانه در کاندا خارجیان باید رهن بیشتری نسبت به کسانی که اقامت دائم کانادا دارند را پرداخت کنند.  همچنین با خرید خانه د رکانادا نیز مشمول۱۵٪ مالیات اضافه نیز خواهید شد.

شما می توانید با پر کردن فرم زیر به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید

ارتباط با ما

اگر درباره ی این مقاله سوالی داشتید که به پاسخش نرسیدید، متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.